Další zisk na ropě a Russellu: Opět přes 10.000 korun máme „doma“

Byl to přímo křišťálově čistý obchod. Ropa nadělila krásný vstup a nadělila nám +298 dolarů, tedy přes 6.800 korun. A druhý obchod, index Russell, nadělil +140 dolarů, což je přes 3.200 korun.

Ke včerejšímu zisku jsme přidali dalších +10.000 korun, a tedy už máme cenu kurzu nejen „doma“, ale i prvních 10.000 Kč navíc:

Komu se nelení, tomu se zelení.

Nejste v partě? Tady je vstup: Komoditní kurz + Pokročilé techniky máte na stříbrném talíři. Kdo maká, ten si s inflací poradí. Tady v praxi vidíte, že nejlepší investicí je investice do znalostí.

Noví kolegové, vítejte v partě, v Členské sekci našeho komoditního kurzu nám přibývají další nové lekce. Makejte, odměna jak vidíte je velmi motivující!

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.