Investici do vzdělání už máme „v kapse“: Zavíráme 10.000 Kč zisku na pšenici

„Nejlepší investice je do vzdělání“. Dodávám, že velmi příjemné je, když se investice do vzdělání také velmi rychle „okotí“ – aktuálně třeba zavíráme další zisk 10.000 korun. Tím máme zaplacený kurz, hovoříme o tom v tomto videu, v 10 minutě a 15 vteřině:

Důležité je, že strategie pro vyhledávání obchodních příležitostí nám zůstává „navždy“. A bude nám nadělovat nové obchody, a tedy i nové zisky.

Základem je začít

Ono to chce pouze vzít rozum do hrsti, tužku a papír, a začít se učit. V neděli jsem otevřel přístup do naší party, a to včetně Pokročilých strategií, které jinak nedávám veřejně vůbec k dispozici.

S novými kolegy probírám v lekcích naše „řemeslo“ – trading a investování opravdu je řemeslo jako každé jiné. Dá se naučit, a co je fajn – dá se natrénovat bez koruny rizika, na demu. Jak jsem už napsal, stačí tužka a papír: Když vidím podle naší strategie obchod, prostě si zapíšu vstup, zapíšu si kde budu vystupovat. No a pak nechám působit trh a čas a vidím, jak obchod dopadl. Bez koruny rizika, pouze „na papíru“.

Start je zde, ale budeme zavírat bránu

Otevřeli jsme přístup do Komoditního kurzu, anebo komplexní variantu Komoditního kurzu + Pokročilých strategií.

Přístup ke strategiím jsme otevřeli v neděli, pro záznam vysílání klikněte zde

Pozor, za pár dnů budu přístupy zavírat, protože kapacita se rychle plní – hodně lidí prostě chápe, že v době drahoty a inflace je třeba se naučit vybudovat si další příjem.

Kolegové, vítám vás v partě.
Trading a investování jsou naprosto spravedlivé, není zde ani protekce, ani vlivný strýček. Kdo maká, ten bude mít výsledky.
Přeji vám, aby se vám v naší partě líbilo, a také aby se vám už brzo začaly také před očima objevovat příležitosti, které dnešní doba nabízí – vězte, že investováním do vlastního vzdělání děláte to nejlepší, co pro sebe udělat můžete.

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.