Akcie: V neděli jdeme s 20 Kč pro 5 milionů. Přidejte se!

Bohatství se dá budovat i s velmi malými penězi. A pozor, bez sezení u počítače. Používáme tužku, papír a selský rozum.

S 20 Kč se dostaneme k 5 milionům, anebo dokonce k 17.000.000 Kč. V neděli ve 20:00 si to ukážeme přímo v online vysílání. Uvidíte, jak si zařídíme pasivní příjem, jak získáme podíly v nejlepších firmách – a to vše nám zabere maximálně hodinu týdně.

Podíly ve firmách a pasivní příjem

Přestavte si, že vlastníte podíly ve firmách. Tyto firmy nám posílají každé 3 měsíce peníze – a my nemusíme ani hnout prstem. Je to pasivní příjem, dividenda.

Navíc, pokud jsme trpěliví, roste i cena našich podílů. Můžeme je dál držet, nebo prodat. Já osobně raději přikupuji …

Podívejme se na 3 příklady z mého portfolia:

Visa + 69%, ADP +100%

Tady mám dva příklady firem, kde vlastníme s rodinou podíly. Od těchto firem máme pasivní příjmy, které nám chodí na naše účty:

Visa (V), graf tradingwiew.com

Nakupoval jsem poprvé v roce 2015, jak vidíte na tomto grafu. Kupoval jsem za 63.70$, nyní je cena nad 130$. Přikupoval jsem ještě po korekcích, v letech 2016, 2017. Cena vystoupala až nad 150$, ale já pořád držím.

Dividendy jsem za dobu držení dostal už čtrnáctkrát.

Kumulované zhodnocení mám u Visa +69%. A jak vidíte, stačí mi k tomu pouze 3 nákupy během 5 let. Pohoda, klid …. jen čekám na korekce a těším se na dividendy.

Automatic Data Processing (ADV), graf tradingwiew.com

Tuto firmu jsem poznal ještě v době pobytu v USA. A hodila se mi do portfolia, proto jsem ji přikoupil v závěru roku 2013 po 70,05$. Dnes jsem nad 130$ plus dividendový výnos.

ADP mi už celkem dalo už přes 100% výnosu. Velmi fajn firma, kde jsem si podíl velmi rád pořídil 🙂

A co když to klesne?

Vše je o tom, že máme jednoduchá pravidla, podle kterých si akcie vybíráme. Když dojde k poklesu, a firma se mi stále líbí, pak rád přikupuji. Důvodem jsou třeba tučné dividendy, jako je tomu u této firmy, kde vlastníme podíly:

Hersha Hospitality Trust (HT), viz graf z tradingwiew.com, mi dává výnos skoro 6% ročně na dividendách! Tomu říkám fajn pasivní příjem, a získané dividendy reinvestuji do nákupu.

Protože rád kupuji levně, jsem rád za poklesy! Díky vysokými dividendám máme každé 3 měsíce na účtu pěknou hromádku peněz.

Z 20 Kč na 17.000.000 Kč : Tak vypadá postup!

Začínáme v neděli ve 20:00 hodin: Ukážeme si, jak se buduje bohatství a pasivní příjem.

Uvidíte, jak se s 20 Kč denně dokážeme dostat k 5 milionům, nebo i k 17.000.000 korun.

Registrujte se včas zde, na viděnou v neděli 🙂 V neděli mám pro vás navíc připravené i jedno velmi zajímavé překvapení …

Tomáš Walter
Tomáš Walter
Tomáš Walter je vyhledávaný investiční poradce a specialista na akciové trhy. Získal titul inženýra v Česku, ale i titul Master of Science v USA, kde pracoval několik let jako vrcholový manažer. Po návratu do Česka působil jako manažer také v největších mediálních domech (CNCC, CME) a budoval svoje investiční portfolio. Poslední 3 roky už pouze investuje, podniká a věnuje se své rodině, sportu a dobrému pivu.
Komentáře
 1. Profilový obrázek Daniela Veřmiřovská napsal:

  Dobrý den,
  zajímám se o obchodování, m.j. také akcie. V neděli na webináři budete vyhlašovat kurz akciového obchodování. Chtěla bych se zeptat, jaká bude přidaná hodnota tohoto kurzu ve srovnání s kurzem Jana Dvořáka, který jsem si koupila již v minulosti?
  Děkuji za odpověď a přeji příjemný den.
  Daniela Veřmiřovská

  • Martin Kopáček Martin Kopáček napsal:

   Přidaná hodnota? Jaká je přidaná hodnota v porovnání mezi třemi knihami? Mezi třemi filmy? Mezi třemi školami? Mezi třemi učiteli? PS: Netuším jestli třemi/třema … tak za případné ne/české tvary preventivním sebemrsk. Pointa je tuším ale i tak jasná 🙂

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů