Komodity: Postup, kde máme extrémně dobré zisky

Hodně z vás na to čeká již pěkných pár měsíců.
Tuto neděli, 28.8., se po dlouhé době otevře přístup ke strategiím, na kterých jsem měl cca 3/4 roku pouze zisky. Těmito strategiemi si může každý člověk vybudovat solidní příjem, který se v době inflace a drahoty bude velmi hodit.

Postupy, které jsem zpracoval do série videí, nejsou veřejně dostupné.  Jsou součástí komplexních strategií, na kterých pracovali i další burzovní obchodníci.

Nyní můžete získat tyto strategie, v neděli 28.8. ve 20:00 zde. Předpokládám, že žádný komoditní obchodník si to nenechá ujít – další šance pak velmi dlouho nebude!

Ostatně, podívejte se na video, které jsem natočil před čtyřmi lety, v Rio de Janeiro,  povím vám o tom víc:

V neděli 28.8. ve 20:00 bude otevřen přístup do  Complete kurzu opčního obchodování pro tento rok. A v něm jsou (mimo jiné), obsaženy moje speciální lekce o opčním obchodování komodit.

Opakuji: Nechte si tuto příležitost proklouznout mezi prsty!

Tajná zbraň, kterou používám

Poslední dobou jsem hodně psal o opcích a metodě, jak je při svém obchodování využívám. Kombinace fundamentů, sezónnosti a vlastností opcí je prozatím jednou z mých nejúčinnějších strategií.

Jak asi víte z našeho fóra, nebo z KSETu, v našem portfoliu mám hned mnoho podobných opčních obchodů, při nichž využívám různé opční strategie. Výpis nekryté opce je zde jen jednou z několika možností.

Kombinace komodit a opcí: Opce jako stop-loss

Opce jsou mimořádně zajímavý nástroj. Používat je můžeme také při samotném futures obchodu.

Opci je možné například použít v méně likvidních trzích jako stop-loss pokyn. Při prudkém propadu trhu a přerušení obchodování, máme jako obchodníci s běžným stop-lossem většinou obavy, kde cena druhý den otevře.
Může totiž otevřít citelně níže a přinést nám tak vyšší ztrátu, než s jakou jsme původně počítali. Mám-li jako SL opci, pak mohu klidně spát.  Mám právo obchod ukončit za předem smluvenou cenu a je mi tak trochu jedno, jestli trh půjde proti mé pozici i nadále.

Zvýším zisk a snížím ztráty

Opci mohu také využít v průběhu obchodu ke zvýšení zisku, nebo snížení ztráty. Když nakoupím kontrakt ropy a vím, na jaké hodnotě chci vybírat svůj zisk, pak mně nic nebrání vypsat na stejné, nebo vyšší hodnotě call opci. Tedy dát někomu právo, za takovou cenu můj kontrakt odkoupit.

Stejně se to chystám udělat, tak proč si za to nenechat ještě zaplatit?
A kdyby obchod nevyšel a cena se vydala dolů? Na futures kontraktu ztratím, ale peníze, které jsem získal za výpis call opce už mně nikdo nesebere, a tudíž je v součtu moje ztráta nižší.

Nové zisky „za pár drobných“

V neděli 28.8. získáte přístup k obrovské škále strategií. Nové příležitosti k zisku, k vybudování dalšího příjmu.

Uvidíte, jak lze obchodovat i drahé komodity za zlomek marginu – ano, přes opce. Uvidíte, jak můžete díky opcím vyždímat z trhu další peníze.

Mimochodem, takhle vypadá výběr zisku ve výši 1.600.000 Kč z opčního tradingu (to je těch -81.474 USD) u pana kolegy 🙂

V neděli 28.8. ve 20:00 buďte na online vysílání, protože právě na online vysílání dostanete přístup ke strategiím 10 burzovních profesionálů (včetně mých lekcí o opčním obchodování komodit) doslova za pár korun.

Vašek Pech

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře
 1. Karel napsal:

  Dobrý den Vašku! Z textu tohoto článku mi připadá, že zmiňovaný kurz bude od Vás, ale ve videu se odkazujete na kurz Martina. Prosím, jak tomu mám rozumět? Jinak jsem samozřejmě již zaregistrován k nedělnímu videu…

  Předem díky za odpověď, pozdravuji,
  Karel

  • Martin Kopáček napsal:

   Odpovím za Vaška: Jde o to, že chceme mít opce na jednom místě, ať již jde o opce na akcie, indexy nebo komodity. A tak Václav velkoryse poskytl svoje know-how do mého opčního kurzu.

 2. Irena Šatná napsal:

  Zdravím všechny příznivce opčního tradingu. V neděli jsem si samozřejmě nenechala ujít webinář a přihlásila se na Martinův kurz.
  Ze začátku jsem byla blázen do komodit od Vaška P. a pak jsem si prohloubila znalosti od Romana H. na spreadech. Po tom, co jsem zjistila, že opce mohou úzce souviset i s těmito trhy, zaměřila jsem svou pozornost sem.
  Už teď se moc těším na začátek kurzu a na tu spoustu nových informací, které nás čekají. Sledování trhu se pro mě postupně stává „drogou“, kterou potřebuji k životu.
  Tímto chci popřát hodně štěstí všem, kdo se jako já rozhodli změnit svůj život „šedé myšky“ a udělat první krok do neznáma opčního obchodování.
  Věřím, že budeme úspěšní s profesionální pomocí tak skvělého týmu, jako je tady!
  Tak ať ten náš život pořádně nakopneme, přátelé :-))
  Věřím, že nám to vyjde! 🙂
  Irena

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.