2019: Životní příležitost

Blíží se krize? Doufám že ano, protože se opět bude přerozdělovat bohatství. A my budeme u toho!

V roce 2007-2009 proběhla poslední ekonomická krize. Je tomu už deset let, ale hodně z nás na ni vzpomíná: Jedni stáli fronty na Úřadu práce a marně sháněli zaměstnání. Druzí neskutečně zbohatli. Blíží se další krize? A kde budete vy?

Je to životní příležitost, taková „krize“ 🙂 Kupujete podíly za zlomky ceny, získáváte nové dividendové tituly za pár dolarů.

Bohatství se přesunuje k těm, kdo vědí jak toho využít. Mnoho ekononomů a analytiků tvrdí, že se letos dočkáme – prý se blíží další velká krize. Bude tzv. padat burza? Já se za to modlím už 10 let 🙂

Bohatství získají ti, kdo budou vědět, co a kdy „sebrat ze země„. Ano, majetek bude ležet opět na zemi – pokud přijde krize. Zvednete ho? Já a moji kolegové budeme sbírat peníze ze země rádi.

Jak získat obrovský majetek „za pár drobných“? Jak třeba se 20 Kč získat 5.000.000 Kč? O tom si budeme povídat v našem bezplatném kurzu – přihlášku máte zde.

Těším se, že rok 2019 nám naservíruje bohatství na talíři

Budeme u toho!

Ing. Tomáš Walter

Tomáš Walter
Tomáš Walter
Tomáš Walter je vyhledávaný investiční poradce a specialista na akciové trhy. Získal titul inženýra v Česku, ale i titul Master of Science v USA, kde pracoval několik let jako vrcholový manažer. Po návratu do Česka působil jako manažer také v největších mediálních domech (CNCC, CME) a budoval svoje investiční portfolio. Poslední 3 roky už pouze investuje, podniká a věnuje se své rodině, sportu a dobrému pivu.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů