Vybereš si mzdu 24.000 Kč, nebo raději 1.129.000 Kč?

trading room David Ševčík foto

Představ si, že bys měl možnost výběru mezi mzdou 24.000 Kč a 1.129.000 Kč za identickou práci.
Co si vybereš?

To je přece blbý dostaz! Samozřejmě že za stejnou práci chci místo 24.000 korun mít 1.129.000 korun! Na to se může ptát jen pitomec, ne?“

No …. pomalu s tou flintou!
Podívej se na toto video, je z dnešní 6.LEKCE free kurzu, a vysvětli mi, proč teda tolik lidí pořád raději bere ve stejné situaci dobrovolně méně?

Už v neděli na vysílání získáte know-how, jak tyto obchody vybíráme:

  • Naučíte se tyto obchody vyhledávat a samostatně vydělávat daytradingem opcí.
  • Můžete sledovat naše živé Trading roomy, naše živé obchody, a také naší soukromou skupinu na Discordu, kde učím v praxi trading, online v přímém přenosu.

Trading je pro nás společný byznys, který je nezávislý na okolním dění.
V roce 2022 a 2023, kdy hodně lidí zvažovalo svoji budoucnost a bojovalo s drahotou a inflací, jsme udělali přes 200% zisku.
Letošní rok je skvělý, za prvních 8 týdnů máme +38%. Pro prvních +100% půjdeme už společně – proto buďte u toho – v neděli otevíráme bránu.

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.