V přímém přenosu: Dalších +3.107 Kč za den. Za březen +13.207 Kč a +18% zhodnocení malého účtu!

Vítáme nové kolegy, kteří jste naskočili na palubu intradenního obchodování opcí v EOT III. V pondělí jsme na jediném obchodu vydělali +3.107 korun.

Obchod jsme sdíleli v přímém přenosu, v naší privátní skupině v Telegramu. Koupili jsme call opci na ZM za 515 dolarů:

Obchod se podle očekávání krásně rozjel, call opce se během chvíle krásně zhodnotila. Call opci jsme prodali za 640 dolarů:

Takže nám v kapse za jediný ochod přistálo příjemných 3.000 korun.

Za březen nám krásně narostly zisky. Zatímco se někteří budou bát o práci, my vyděláváme karanténě navzdory. Přidal jsem včerejší obchod do grafu výsledků, takhle vyděláváme od začátku března:

V úterý vysíláme Trading room. Všichni, kdo máte uhrazené členství v EOT III. dostanete v úterý mailem link na živé vysílání obchodování. Budeme hledat obchod v přímém přenosu, budu zodpovídat dotazy atd. atd.

Celkem máme za březen +562$ na účtu 3.000$. To je 18% zhodnocení za 4 týdny, celkem máme tedy za březen vyděláno +13.207 Kč :

Na viděnou v úterý v živém obchodování v přímém přenosu !

David

David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.