Umělá inteligence a 200% ročně. Jaký vliv má AI v tradingu?

Umělá inteligence je velké téma. Ukážeme si 4 výhody, které nám umělá inteligence (AI) přináší v tradingu. Podívejte se na video, a pak se zamyslíme nad 4 body, které jsou ve využití AI v tradingu (alespoň pro mne a moje kolegy) hlavní:

1) Analytická síla: AI má schopnost zpracování obrovského množství dat, a má schopnost vytáhnout ty nejdůležitější informace.

2) Vyhledání nových vzorců v grafech: Místo hledání jehly v kupce sena umíme s AI rychle najít vzory, které by nám jinak unikly.

3) Škálovatelnost: Můžeme vybírat pro obchody z obrovského množství akcií a opcí najednou. Místo 6-10 akcií denně jich můžeme zobchodovat třeba 200.

4) Optimalizace: AI můžeme trénovat a vylepšovat na základě nových dat a zkušeností, a tím dosáhneme lepšího „zacílení“ našich strategií a postupů.

Tak to jsou 4 hlavní způsoby, jak používám umělou inteligenci v tradingu. Základem je ale vždy koncept, lidská myšlenka, vyhledání výhody atd.

Od 15. dubna si budeme ukazovat jaké používáme strategie a jaké máme výsledky, registraci k bezplatnému kurzu máte zde. A časem vám ukážu, jak a kde zapojujeme do tradingu i umělou inteligenci a co je jejím výstupem, a jak získáte náskok před lidmi, kteří AI neumí používat.

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.