TradingHub: Co se peče v privátním klubu milionových účtů?

TradingHub se stal za velmi krátkou dobu fenoménem. Když jsem před 2 lety přizval vybrané kolegy, kteří obchodují větší účty, netušil jsem jaký během necelých dvou sezón vytvoříme komplexní systém propojení traderů, zkušeností a strategií.

„Tohle je Sparta“ anebo Velmi tvrdé podmínky

TradingHub není klub, do kterého by se trader mohl dostat „jen tak“.
S vybranými kolegy jsme měli nejdříve týdenní soustředění, kde jsme probrali styly tradingu a podmínky spolupráce.
Právě podmínky vykrystalizovaly do velmi přísné formy: Minimální obchodovaný účet je 3 miliony korun, každý člen má povinnost přesně reportovat vytváření a průběh obchodů.
Člen TradingHubu udělat víc jak 2 chyby v domluveném procesu, jinak končí bez náhrady – a vzhledem k vysoké ceně členství je ukončení přístupů velmi citelným postihem.

Cíl: Sebevědomý trader spravující miliony či desítky milionů

Nechtěl jsem budovat další tuctové „pateron-stovkové“ předplatné, s jakými se roztrhnul pytel.
V mých 50 letech, z nichž jsem 18 let strávil tradingem, nechám produkci bezobsažných videí s chytlavými titulky mladíkům, stejně jako bláboly Blesku s radostí nechám čtenářům bulváru.

Vybudovali jsme v TradingHubu partu, kde jsou lidé z různých oborů. Společná je vůle dělat trading na špičkové úrovni, s vyhlazenou ekvity křivkou. S využitím znalostí a zkušeností jsme společně vyhodnotili strategie tak, abychom dokázali na maximum vyžít výhod, které velké účty nabízejí. Netlačíme na velký zisk, ale na vyladěný výnos s malými propady.

Strategie v utajení

Některé strategie používané v TradingHubu lze používat pouze na velké účty. Ale během dvou roků obchdování vznikly i strategie, které by uvítali i obchodníci kteří mají malé účty.
Ovšem TradingHub si „svoje“ postupy hlídá – jak jsem zmínil, členové platí opravdu velké členské „fee“, a tak s případným uveřejněním i zlomku strategií musím získávat jejich souhlas. Což není snadné.

Strategie v TradingHubu proto zůstanou z velké části navždy v utajení.
Část strategií jsem vyjednal i pro některé kolegy mimo TradingHub. Jde o ty z vás, kdo jste prošli určitým obsahem vzdělání, čili lze očekávat, že už tušíte o čem opční trading je. Jestli jste mezi vybranými, kteří budou moci získat přístup k mimořádně soukromým strategiím, zjistíte z tohoto videa -a třeba najdete v mailu i „zlatou vstupenku“, mail s linkem na předregistraci:

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.