Trading v přímém přenosu: Za týden 43.500 Kč, za květen 204.500 Kč

Měsíc květen byl výborný, přátelé a kolegové. Sportovní terminologií: Všechny míče šly do branky! Končíme měsíc květen s uzavřeným ziskem 204.500 Kč. Jaké obchody nám proběhly tento týden?

Zavřely se nám automaticky další obchody

Tento screen z platformy Interactive Brokers ukazuje, že máme uzavřenou poslední část put výpisů opcí na SPY za 940 dolarů. To je cca 20.600 Kč:

Jak jsme se domluvili na vysílání na facebooku, nové obchody jsme neotevírali – v neděli otevíráme pro pokročilejší kolegy náš Discord, kde další obchody uvidíte už živě v přímém přenosu.

Další obchod se uzavřel ve čtvrtek, a byl to poslední opční Strangle. Tím pádem máme „čistý stůl“ a od pondělí budeme tyto obchody otevírat znovu od začátku (s matadory už i v přímém přenosu v Discordu):

Týden za 43.500 Kč, měsíc za 204.500 Kč

Tento týden jsme tedy uzavřeli celkem 43.500 Kč zisku. Jak jsem psal v minulém reportu, od začátku ledna jsme měli 161.000 Kč. S těmito 43.500 Kč za tento týden máme tedy za měsíc květen celkem 204.500 korun.

Nováčci ve free kurzu opčního obchodování: V mailu máte od pondělí už celkem 5 lekcí. A od dalšího pondělí si dáme dalších 5 lekcí. Nebojte, trading je řemeslo, zvládnete to. Jak i zde vidíte, opakujeme pořád dokola pořád stejné obchody.

Matadoři: Už zítra, v neděli 2.6. otevřu pro vás přístup do privátního Discordu. Maily s informacemi už jsem vám posílal během týdne.
V neděli ve 20 hodin dostanete „zlatý“ mail s linkem na uzavřené vysílání, kde si vše probereme od A do Z, a v průběhu toho vysílání vám pošlu linky s přístupy do Discordu k živému obchodování v přímém přenosu. Buďte v neděli ve 20 hodin na značkách – garantuji vám, že je před vámi ta největší jízda, jakou jsem kdy připravil.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře
  1. Josef Doubek napsal:

    Příjemným a zajímavým způsobem zpracované ! Dík

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.