Druhé pololetí 2024 před námi: Překonáme 250%?

trading room David Ševčík foto

Daytrading sdílím veřejně od roku 2019, výsledky najdete zde.
Loni jsme dosáhli 248% zisku. Tady máme výpis výsledku za poslední rok:

Letošní rok: Skvělé pololetí je za námi

Letošní rok bude pro hodně lidí těžký: Inflace, která v ČR připravila lidi o 30% hodnoty peněz, zvýšila náklady na život. Vše je prostě dražší, než bylo před 2 lety, a už se to bohužel nevrátí zpět.
My se ale opět chystáme na solidní výsledky. Od ledna máme realizovaný zisk +154% zisk, kolegům v partě gratuluji:

Jdeme k 200%, budeme sdílet strategie

Naše strategie jsou jednoduché: Průraz, otestování, pokračování v trendu. Anebo třeba tzv. „ABCD pattern“.
Obchodujeme podle technické analýzy, vše si budeme ukazovat v tomto bezplatném kurzu od 8.7. v tomto bezplatném kurzu, registrujte si místo zde. A přidejte si mne do sledování, protože každé úterý a čtvrtek dělám na FB vysílání pro veřejnost + v době kurzu budeme veřejně sdílet i náš privátní Trading room. Takto jsme dotáhli účet na 232% v roce 2023:

Co nás čeká letos v kurzu? Podívejte se na video, které jsem točil už na jaře roku 2023: Obsah, strategie, výsledky na discordu atd, a registrujte si místo zde. Letos jsme o rok a půl dál, a procentní výkon je nadále skvělý.
David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.