Opce: Živé obchodování v přímém přenosu, máme otevřený zisk 10.000 Kč a 113.000 Kč

Přátelé, kolegové, mám obrovskou radost jak naše parta jede:

1) Náš nedělní webinář shlédlo už přes 1.000 lidí:

Naše komunita se rozrostla o dalších 217 nových kolegů. Super!

2) Jak rychle se kurz zaplatí? Dnes zavíráme obchod za 10.000 Kč, takže tomu kdo maká, se kurz zaplatí rychle. Gratuluji matadorům k zisku.

3) Pro členy party je dnes živé obchodování s Davidem. Kdo máte uhrazený kurz, dostanete kolem 16 hodiny mail od Davida s unikátním linkem na živé obchodování v přímém přenosu. Gratuluji všem, kdo jste na palubě, uvidíte top postupy v praxi.

4) Nováčci, v kurzu máte nové lekce. Studujte, ať se vám znalosti začnou co nejdřív vyplácet.
Gratuluji všem, kdo v partě jste – čeká na vás 12 strategií od 10 traderů plus bonusy, které nikde jinde nejsou.

5) Budeme otevírat nový obchod (v Butterfly s pokročilými máme ze včerejška 32.000 korun otevřený zisk, cellkem 113.000 korun otevřeného zisku. Uvidíme, kolik z něj „ubráníme“ při zavírání obchodů).

6) Kdo nejste v partě, tady máte vstupenku na palubu. Makejte, protože nikdo jiný než vy se o vaši budoucnost nepostará 🙂

Přátelé, kolegové, jedeme jak fretky!
Držím nám všem palce!

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.