Největší jízda desetiletí, ale brána se zavře v neděli.

Před 11 lety jsem stál před rozhodnutím: Mám vložit své peníze do nového projektu? Byl rok 2009, globální krize všude kolem. Peněz jsem neměl nazbyt.

„Máš jedinou jistotu. Když to nezkusíš, nikdy nic nezměníš. Nikdy v životě už stejnou příležitost nebudeš mít“. To mi řekl jeden starší a zkušenější kolega. Šel jsem do toho.

Byla to největší jízda dekády!

O 9 roků později jsem byl spoluvlastníkem prosperují firmy, která vydělávala velké peníze. Dostal jsem skvělou nabídku na odkup mého podílu, v řádu milionů.

Z původního káčátka se stal zlatý tygr

Nová jízda: Chyť příležitost za pačesy!

Krize, která prochází světem, přináší zároveň obrovské příležitosti. Rozděluje se tak ohromné bohatství, že si to člověk těžko umí přestavit.

V lekcích si už ukazujeme jak jsme postupovali při první vlně, vidíte i postupné příkupy do portfolia: Johnson + Johnson, McDonalds, Cola, Visa, Bank of America …

A stejně těžko představitelný je fakt, že z tak ohromného bohatství si každý z nás může nabrat!

Jedeme na vlně desetiletí, která nadělí připraveným balík!

V neděli si uděláme poslední online vysílání, buďte u toho! Protože pak se brána k penězům definitivně zavře.

Na viděnou v neděli, jdeme pro balík peněz společně!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.