Napakujeme se znovu? Trhy, korekce a příležitosti

V březnu, když trhy padaly dolů, jsem avízoval velkou příležitost. Začala „doba koronavirová“. Strach a obavy, pokles trhů … prostě přišla „ta červená dráha“.

Milujeme to, a těšíme se další

Kdo jste v březnu a v dubnu byli s námi, viděli jste, jak jsme příležitost využili. Během dvou měsíců nám na účtu přibylo příjemných+178.000 Kč. Ano, trh si našel dno a otočil se, a tady je výsledek:

Přijde další příležitost?

Přijde. Korekce totiž vždy přicházejí, se železnou pravidelností. Příčiny jsou různé, ale na grafu indexů vždy uvidíme růsty a poklesy. A pak zase nové růsty a poklesy. Je to železný zákon:

zdroj: finanace. yahoo.com

Takže se připravujeme na další pokles. Kdy bude? Možná už brzo: čekáme druhou vlnu koronaviru a především prezidentské volby v USA.

Těšíte se? Věřím, že ano – příležitosti k vydělání peněz jsou vždy vítány.

Stáhněte si ebook ZDARMA :

ZDARMA: Průvodce burzou a investicemi

Jak vydělat na burze? 

tlacitko
Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.