Nakupuji tuto akcii (a zavírám zisk na pšenici)

Je to pro nás přímo požehnání: Poklesy na trhu naděluji skvělé možnosti k investování „za výprodejovou cenu“ a k tomu nám komodity skvěle nadělují zisky. Jak výběr akcií, tak výběr komodit se učíme v Complete kurzu + Swing strategií, vstup do skupiny máte zde.

Proč kupuji tuto akcii

Cena klesla o 30%, výkazy vypadají skvěle. Ve videu akcii rozebírám od 4:12 minuty, máte zde přesný postup, co a proč mne vedlo k investici do této akcie:

Pšenka nám kvete, sklízíme

Pšenice, na jejíž vstup jsem upozornil veřejně, nám nadělila. Zavírám pozice, sbírám kolem 9.000 korun během pár dnů. Výstup vidíte zde ve videu:

Je čas začít, není čas otálet

Zatímco „covidoví rádoby-investoři“ pouze pláčou nad pádem trhu, my se poklesu radujeme: Trhy nám dávají skvělé příležitosti k investování (jak jsem ukázal v prvním videu) a také nadělují příležitosti k zisku z aktivního tradingu (viz druhé video).

Kdo maká, ten má. Makejte, neodkládejte nic na „potom“ … ke strategiím je zatím otevřen, sdílíme jak postupy pro výběr akcií, tak strategie pro trading komodit. O čem to je, jsme vysílali v neděli zde, a vstup do party máte otevřený zde.

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře
 1. Jan napsal:

  Jste super ,už dlouho vás sleduju a chystám se na svůj první obchod ,tak doufám že něco nepodelam a nepřijdu o všechno . Moc vám děkuju jste pro mě inspiraci. Přeju hezký den .

  • Václav Pech napsal:

   Honzo, díky moc. Hlavně použít rozumný stoploss a všechno bude ok. Jak nám říkal matador Dan Sheridan: „Když jsem víc jak dvacet let pracoval na parketu CBOE, nikdy jsem si nemohl dovolit nevystoupit na stoplossu, protože by mě vyhodili. Problémem retailových obchodníků je to, že je nemá kdo vyhodit a tak neustále mají spousty argumentů k tomu, proč po tom stoplossu v obchodě zůstali.“

   Vašek

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.