Medvěd rozděluje bohatství: Pozitivní zprávy pro aktuální krizi

Všechno zlé je k něčemu dobré. Staré přísloví, které zrovna teď ukazuje svoji platnost. Na včerejším live streamu u mne FB jsme si ukázali, jaké jsou příležitosti v každé krizi.

Vidíme poklesy na trzích, a víme jak působí masivní „pumpu“ do ekonomik. Mluvím o tom ve videu 🙂 Aktuální krize je „zdravotní“ a státy se snaží uchovat svoje ekonomiky nepoškozené.

Medvěd rozdělí bohatství. Rozdělil na jaře, rozdělí i na podzim!

Medvědí trh tedy může být krátký. A krátká může být příležitost nabrat si z bohatství, které se znovu rozděluje právě při krizích:

Pumpy jedou

USA, EU i ČR pumpují peníze, aby ekonomiky vydržela „karanténu“ s minimálním pracovních míst. Pumpování peněz je obrovské. US prezident Donald Trump dodržel březnový slib, že „karanténa“ US ekonomiky nebude dlouhá: „Nemůžeme nasadit lék, který by byl horší než nemoc. Vypnutí ekonomiky a zavření hranic takovým lékem je a dojel by na to nakonec ekonomicky celý svět“.

Recese může být krátká a zotavení trhů velmi rychlé! Medvěd může být rychle utloukán pumpami peněz ….

… a po každé krizi přijde růst

Tady máte přehled, jak dlouho trvaly recese a jak masivní pak přišlo zotavení:

+260.000 kaček za první vlnu. Vyděláš s námi na podzim taky?

Medvěd rozděluje bohatství. Ti, kdo jsou rychlí, vydělali s námi v březnu balík. Zatímco jedni se bojí ztráty pracovních míst, my jsme shrábli přes čtvrt milionu korun:

screen z obchodní platformy: +262.000 kaček, vyděláno díky krizi

Na podzim přijde druhá krize: Vydělej balík i ty!

Pro aktuální situaci jsem udělal sérii videí a ukázek toho, co dělat v krizi a jak si připravit super růst bohatství po krizi. Tady je registrace k tématu Jak vydělat na krizi a jak si nastartovat bohatství. Sleduj web, můj FB a mail 🙂

Pevné zdraví a pevné místo u medvědích hodů!
Startujeme KURZ ZDARMA, první lekci posílám přihlášeným už v pondělí 10.8. Sleduj mail!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.