Medvěd rozděluje bohatství: Pozitivní zprávy pro karanténu a krizi

Všechno zlé je k něčemu dobré. Staré přísloví, které zrovna teď ukazuje svoji platnost. Na včerejším live streamu u mne FB jsme si ukázali, jaké jsou příležitosti v každé krizi:

🔴Pozitivní zprávy: 😉Recese je příležitost a Medvědí trh rozděluje bohatství 💥✅ Co bude "po koronvaviru"?✅Bude recese?✅Jak vyjít z krize jako VÍTĚZ?🚀 Startuju projekt "Jak vydělat na krizi" 💥 https://finakademie.cz/bohatstvi/

Publiée par Martin Kopáček Opce sur Lundi 23 mars 2020

Vidíme poklesy na trzích, a očekáváme masivní „pumpu“ do ekonomik. Mluvím o tom ve videu 🙂 Tato krize je „zdravotní“ a státy se snaží uchovat svoje ekonomiky nepoškozené.

Medvěd rozdělí bohatství. Možná i velmi rychle!

Medvědí trh tedy může být krátký. A krátká může být příležitost nabrat si z bohatství, které se znovu rozděluje právě při krizích:

Pumpy jedou

US v noci rozjela pumpy peněz, aby ekonomika vydržela „karanténu“ bez rušení pracovních míst. Pumpování peněz je obrovské. US prezident Donald Trump nyní hovoří také o tom, že „karanténa“ US ekonomiky nebude dlouhá: „Nemůžeme nasadit lék, který by byl horší než nemoc. Vypnutí ekonomiky a zavření hranic takovým lékem je a dojel by na to nakonec ekonomicky celý svět“.

Recese tedy může být krátká a zotavení trhů velmi rychlé! Medvěd může být rychle zahnán pumpami peněz ….

… a po každé krizi přijde růst

Tady máte přehled, jak dlouho trvaly recese a jak masivní pak přišlo zotavení:

Medvěd rozděluje bohatství. Ti, kdo jsou rychlí, vydělají balík. Pro aktuální situaci dělám na sérii videí a ukázek toho, co dělat v krizi a jak si připravit super růst bohatství po krizi. Tady je registrace k tématu Jak vydělat na krizi a jak si nastartovat bohatství. Sleduj web, můj FB a mail 🙂

Pevné zdraví a pevné místo u medvědích hodů!

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.