Krize: Odstartovali jsme!

Přátelé a kolegové, právě jsme sí otevřeli bránu k bohatství.

Na včerejším webináři (záznam máte zde) bylo živo, ukazovali jsme si kolik nám již krize nadělila:

V čem to bude jiné?

Od března jede krize, trhy jsou velmi dynamické. Pokles, růst … všude se přelévají peníze. Čekali jsme na to 10 let.

Je to po 10 letech ideální chvíle ukázat vám vše přímo v praxi! Proto jsem lekce vytvořil přímo na aktuální situaci, a to přímo snímáním mého počítače. Ukazuji co používám, co kde sleduji, jaké nástroje nám pomáhají.

Screen z první lekce: Nastavování grafu v Tradingview

V čem to je jiné? Méně prezentací, vše vidíte přímo v praxi 🙂
Učíte se přímo praxí a za pochodu – a uvidíte, že praxe je nejlepší učitel/ka

Kdy vstupuji a kdy vystupuji

V podstatě mi koukáte „přes rameno“: Ukazuji jak si plánuju vstupy, uvidíte kolik nám jich „pan Trh“ nadělil nebo nenadělil. V tom je tento kurz unikátní, že společně sledujeme vývoj a ukazujeme si, jak reagujeme na poklesy nebo na růst.

Zároveň uvidíte, jak chápeme celý trh. Kde držíme „palec na tepu“ a co nám napovídají grafy, fundamenty … ale i indikátory.

Screen z první lekce: Indikátory které používáme v Stockcharts

Čtení výkazů si ukážeme také, abyste uměli vybírat kvalitní firmy a stali se zkušenými investory.

První lekce v Členské sekci

První lekci už máte v Členské sekci kurzu … je to nejdelší lekce, jakou jsem kdy pro nějaký trénink vytvořil 🙂 Jde o nastavení nástrojů, o naladění funkčního postupu (hned na úvod o používání chrome prohlížeče).

Screen z první lekce: Doporučené nastavení, aby vše fungovalo jak má

Zatím to máte jako „obhlídku auta“, ale v dalších lekcích si budeme přímo v provozu (v reálném trhu) ukazovat jak to auto ovládáme.

Kdo nejste na palubě, shlédněte záznam a především včas nastupte na palubu. Tato příležitost učit se přímo v krizovém vývoji nemusí přijít třeba dalších 10 roků.

Jdeme společně do praxe a do reality trhů

Martin

Martin Kopáček
Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.