Komodity: +134.400 korun na pomerančích!

V současné době držíme otevřené pozice ve třech komoditách: pomerančích, bobech a kukuřici. Naše strategie vychází z analýzy Commitments of Traders (COT) reportu, což je nástroj, který jsme důkladně probrali během bezplatného kurzu.

Nyní tuto metodu dále probíráme s vámi, kdo už jste na palubě v Kompletním komoditním kurzu. V rámci COT strategie se zaměřujeme na sledování pozic největších tržních hráčů. Současně hodnotíme, zda je komodita levná či drahá, a začleňujeme do našeho rozhodování také klasickou technickou analýzu.

Kdo vyrazil “ na nákupy“?

Commercials„, čili velcí kluci komoditního světa, se ukázali jako extrémně silní kupci. Naše indikátory napovídají, že tyto komodity jsou momentálně „levné“ a zároveň dosáhly významných support/resistance (S/R) úrovní.
Pozitivní vývoj zaznamenáváme u pomerančů, kde náš otevřený zisk činí 6 000 USD, čili přes 134.000 korun:

V souladu s naší strategií jsme posunuli ochranný stop-loss, abychom minimalizovali rizika a současně si ponechali potenciál pro další růst zisků.

U kukuřice a sóji se zatím pohybujeme kolem „plus mínus nuly„, a necháme zde pracovat čas a trh.

Trading není věda, ani kouzlo

Naše obchodní metody nejsou založeny na štěstí, náhodě nebo na nějakém „VooDoo“. S kolegy se zaměřuji na systematické vzdělávání a na aplikaci prověřených principů technické analýzy a interpretace COT reportů. Budeme si o tom povídat v neděli na tomto POSLEDNÍM VYSÍLÁNÍ. Udělejte si zde registraci, bude to poslední možnost nastoupit do naší party!

Václav Pech
Jako vysokoškolský pedagog jsem získal Ph.D. v oboru teorie řízení a krizového managementu. Na trzích se s vlastními penězi, či jako správce, pohybuji více než deset let. Většinu tohoto času také profesně. Studoval u mnoha profesionálů, mimo jiných i u Larryho Williamse, který patří dnes mezi tradingové legendy. Investice a burza jsou mým koníčkem i profesí - Jsem také investičním analytikem společnosti Broker Trust.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.