Jdeme společně pro dalších +100% : V pondělí dalších +3.197 Kč v kapse!

Koronaviru a karanténě navzdory. Včera jsme (konečně) odvysílali webinář, kde jsem si ukázali postupy intradenního obchodování opcí. Záznam máte tady. Paráda, webinář už vidělo přes 1.600 z vás! A jdeme vydělávat dál, s malým účtem a po práci!

Pondělí: +3.197 Kč za 90 minut

Kdo neváhá, ten má. V pondělí jsme společně v přímém přenosu vydělali dalších 139$, což je 3.197 Kč. Takhle to vypadá na telefonu (v Telegramu), přes který posílám vstupy a výstupy:

Dana potěšila, vydělala 240$ = 5.520 Kč, Jakub vydělal 156$ = 3.588 Kč.

Náklady na EOT III máme „doma“ a jdeme společně pro +100%

Startujeme společně minimálně pro +100%, protože si myslím, že zisk +100% je hluboko pod potenciálem, který daytrading opcí má. Všechny obchody vidíte v přímém přenosu, s nastavením platformy atd. osobně pomůžu.

Tady jsou výsledky, které máme v přímém přenosu od chvíle, kdy jsem nastartoval pro zájemce kurz, čili od 1.3 do dnešního dne:

Od 1.3. do dnešního dne: +406 $ na účtu 3.000 $. To je 13% za 3 týdny, a jedeme na 100%!

A tady to vidíte v grafu: Sloupky vlevo dole jsou dny a výsledky, vpravo vidíte součet v grafu. Všimněte si, že jsou dny kdy máme velký přírustek zisku, i dny slabší. Škoda, že tu nejsou i ztrátové dny … protože ztráty přijdou také. Důležité je začít a vytrvat, pak graf výnosu půjde postupně až k těm +100%:

Vlevo výnos po dnech (lepší a horší dny), vpravo celkový součet

Náklady na EOT III máte kolegové – kteří už s námi obchodujete – doma. +406 $ je +9.338 korun 🙂 Kdo zatím nemáte vyděláno, naskočte … dnes je další Trading room a jedeme dál!

Podívejte se prosím na záznam ze včerejšího vysílání. Můžete vstoupit přímo do Online obchodování nebo nejprve projít Online kurz. Co si vybrat? Odpověď máte v záznamu vysílání (fakt ho shlédněte!), ale stručně: Jestli už jste někdy čuchli k daytradingu, můžete rovnou do Online obchodování. Jestli chcete začít základy, jděte do Online kurzu.

Dnes je živé obchodování v přímém přenosu!

Od pondělí do čtvrtka obchodujeme v přímém přenosu přes Telegram, v úterý a ve čtvrtek navíc vidíte vše v přímém přenosu z mého Trading roomu.

Obchodujeme odpoledne, každý to stihne „po práci“. Včera jsme vydělali za 90 minut 3.197 kaček, tady to máte nahrávku obchodu:

, tak uvidíme, co nám trhy nadělí dnes.

Všichni, kdo jste v Online obchodování nebo v Online kurzu, dostanete pozvánku na dnešní Trading room mailem, mezi 15-16 hodinou!

Jdeme na dalších +100%, buďte u toho

God bless

David

David Ševčík (Švéd)
David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.