Discord: V partě máme +73.986Kč /+3.135$ za jediný den

Výsledky v našem Discordu jsou často tak inspirativní, že si zaslouží být sdíleny.
Čtyři z kolegů dokázali vytvořit celkem 3.135$ zisku.
To je celkem 73.986 korun za jediný den!

Franta K. si připsal úctyhodných 1335 dolarů/ 31.506 Kč za den, Luděk Š. vydělal 476 dolarů / 11.233 Kč za den ,Jaromír Š. má 129 dolarů / 3.044 Kč za zde, a David F. získal 1195 dolarů / 28.202 Kč za den:

Vše živě, za den víc jak měsíční mzda

Pokud tyto částky sečteme, dostaneme sumu 73.986 korun, což převyšuje měsíční výdělek mnoha lidí. Když si uvědomíme, že to je za JEDINÝ den, jsou to i skvělé „hodinové mzdy“.

Vše je, přátelé a kolegové, na reálných účtech, žádné demo 🙂 Nejsou to vůbec ojedinělé výsledky. V Discord skupině máme takových pozitivních referencí už stovky!

Jak na to?

Odpověď je jednoduchá. Úspěch v tradingu není otázkou štěstí, ale přípravy, tréninku a dodržování strategie. To děláme v Discordu, kde každý den společně obchodujeme a učíme se jeden od druhého.
Startovacím místem je bezplatný kurz, který začne 8.července. Ukážeme si, jak dokážeme každý rok vydělat tradingem přes 200%.
Tento kurz je určen pro každého, kdo má zájem naučit se přesné postupy našeho obchodování a pak se dostat i do naší Discord party. Ty peníze jsou v trzích pro každého, kdo si to poctivě odpracuje.

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře
 1. Petr kožíšek napsal:

  Kolik do toho musím investovat

  • Martin Kopáček napsal:

   To, co má tak málo lidí: Úsilí, dřinu a trpělivost. Je s podivem, jak málo lidí projde vůbec free kurz … natož aby pak zvládli to co se naučí používat v praxi.

  • Martin Kopáček napsal:

   Úsilí, dřinu a trpělivost. Je s podivem, jak málo lidí projde vůbec free kurz … natož aby pak zvládli to co se naučí používat v praxi.

 2. Mam otazku, kolko je minimálny vkla, dĺžka investície, ako úroky, a či je nutná spolupraca , alebo stači investovať ?

  • Martin Kopáček napsal:

   Františku, to je jak ve fitku: Musíš si břišáky vymakat, to za tebe nikdo neudělá. Úsilí, dřina a trpělivost. David peníze nikomu nespravuje, sdílí obchody v přímém přenosu – a všechno si kolegové v Discordu odmakají.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.