Discord: V čem jsou výhody komunitního tradingu?

Discord skupina je v našem tradingu velmi unikátní – umožňuje členům vidět v přímém přenosu co, jak a kdy obchodujeme. Členové Discordu vidí naše otevřené obchody, vidí uzavírané pozice a vidí také plánované vstupy.
Velkou část našich strategií a obchodů vybírá umělá inteligence, založená na statistice a matematickém přístupu.

Dva roky, moře společných obchodů

Během posledních dvou let jsme si ověřili, že sdílení na Discordu posouvá trading na novou úroveň. Spolu s kolegy obchodujeme průměrně 3x týdně: v pondělí, středu a pátek.

Naše strategie používáme také v našem fondu, a v Trading Hubu – a nebudou nikde jinde publikovány ani zveřejněny.

Sedm hlavních výhod Discordu

Hlavní výhody, které vidí členové v Discordu, jsme si představili na vysílání – zde máte záznam, včetně ukázky videa které pro členy Discordu děláme k otevírání a zavírání jednotlivých obchodů:

Členství v Discordu, jak ukazují výsledky, přináší členům výhodu živých obchodů. Zároveň se tím členové učí strategie, a to přímo v praxi, krok za krokem.

Část témat a strategií, které obchodujeme s kolegy v Discordu, sdílím také na mém facebooku – děkuji za lajky a za komentáře. A když si přidáte facebook do sledování, budete informováni o nových obchodech a příspěvcích, které v Discordu s pokročilejšími kolegy sdílíme.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.