Za 15 minut +17.000 Kč. Porážíme inflaci a drahotu touto jednoduchou strategií.

Růst cen, inflace 9%, další vlna zdražování. K tomu válka na Ukrajině a v Izraeli.
Vláda i ČNB připravují lidi na ještě horší budoucnost, a tak roste nejistota, strach.

Poslední tři roky smyly iluzi, že svět je v pořádku a všude vládne prosluněná harmonie. Hodně lidí narazilo na drsnou realitu, a vidí svět jako sérii negativních událostí.

Proto se s kolegy soustředíme na budoucnost, protože krizím je nutné čelit aktivně, a ne pasivním „zalezením do kouta“.

Připomínám, že vstup do naší party zavírám zítra, v neděli 19.11., proto buďte na tomto vysílání. Vyberete si pasivní čekání na inflaci, nebo aktivní zisk? Takto obchodujeme každý měsíc, zde příklad z letošního června:

Jak z toho ven? Máme 224% a jdeme pro 300%

Ani v době Covidu jsme se nenechali strhnout panikou, ale věnovali jsme se budování našich strategií. Inflaci jsme zdárně porazili, loni jsme dosáhli výnosu +232% (rok 2022, kompletní výsledky máte zde).

Po Covidu se na východě objevil válečný konflikt, a trhy šly k zemi. Přišla inflace a drahota, nedostatek paliv a zboží. Ovšem naše strategie, kterou obchodujeme už s víc jak 1.000 kolegy, funguje v pohodě, aniž by se jí válka nějak dotknula. Máme 224% a to je opět solidní výsledek:

17.000 Kč nebo 85.000 Kč jedním obchodem?

To, co vidíte ve videu výše, je zisk z jednoho obchodu. Každý rok začínám znovu a znovu na malém účtu, aby mohli začít i noví kolegové s malými účty.
Ve videu vidíte, jak uděláme zisk 17.000 korun jediným obchodem, během 15 minut. Ovšem ten, kdo je v partě už tři roky, má stejnými postupy 85.000 Kč, protože může jet už pětinásobek pozic .

Stačí jenom „neprojíst“ výnosy, jako to dělají naši politici. Když makáte a vše hned „neprojíte“, z malého účtu máte najednou velký, a můžete a zvyšovat počty pozic … při zaměstnání.
A jednoho dne člověk zjistí, že už se nemusí bát ničeho – z tradingu má větší příjem, než dosud ze zaměstnání.

„Šetřit“ nestačí. Je nutné znásobit příjem

Dobrá zpráva je, že naše strategie fungují „za každého počasí“. Jak za covidu, tak i za současné inflace a válečné situace sdílíme obchody v Discordu a v Trading roomech.

Co je zapotřebí k tomu, abys byl v naší partě? Připomínám, že vstup zavírám v neděli o půlnoci, po posledním vysílání.

  • vstupenku do naší party máš zde, aktivní je do nedělní půlnoci
  • poslední webinář pro „váhavé střelce“ bude zítra, v neděli ve 20:00 hodin, link máš zde.

Co je důležité pro ziskové obchodování v naší partě? Podívej se na toto video:

Nedělám investiční doporučení, ale ukazuji strategie v praxi. Myslím, že praxí se člověk učí víc, než jen pasivně „kopírovat“. Pamatujte, že co máte „mezi ušima“, vám žádný nenažraný politik nesebere.
Nemusíme se bát drahoty, protože umíme ZNÁSOBIT naše příjmy.

V neděli na online vysílání společně startujemePozor, bude na dlouhou dobu poslední příležitost nastoupit na palubu, protože v naší partě je prakticky plno !

David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.