Co bych dělal, kdybych byl RUSKÝ OLIGARCHA?

…. myslím si, že oligarchové si slušně namastili kapsu. A myslím si, že na veřejnost, která jásá nad zabavenými jachtami, udělá průměrný ruský oligarcha „dlouhý nos“:

Toto video jsem natočil v dubnu, a řekl bych, že se vše potvrdilo

Co děláme v krizích my?

Nejsme sice ruští oligarchové, ale to neznamená, že neumíme porazit inflaci a z krizí vytěžit maximum.
Od pondělí si ukazujeme v kurzu, co děláme v době krize, inflace, zdražování atd.
Link pro registraci máte zde.

Současná krize přináší příležitosti

Před nedávnem to byl covid, teď je to inflace a válka. Každá krizová situace vždy přináší příležitosti. V dubnu, kdy jsem natočil výše uvedené video, jsme sebrali zisk +267.000 korun, a pro další peníze jsme si chodili po celý rok:

Zavřeli jsme zisk 267.000 korun, dalších 1000 dolarů jsme získali z výpisu opcí (červený rámeček, otevření obchodu), a dalších 7.742 dolarů (tj. přes 150.000 korun) máme v otevřeném zisku.

Kdo je připraven (a používá skutečnou finanční gramotnost), ten vyjde z každé krize silnější. Letos jsme sesbírali celkem 1,75 milionu – vzhledem k tomu, že krize pokračuje, to je solidní výsledek. Aktuálně máme otevřený další zisk 13.000 USD / 300.000 korun. A k tomu sbíráme „drobné částky“, jako například těchto 16.000 korun:

Od pondělí 21.11. si vysvětlujeme postupy v bezplatném kurzu. Sledujte lekce, protože krize budou přicházet znovu a znovu. Naučte se, jak krizím čelit, a jak z nich vytěžit maximum.

Martin Kopáček
Obchodováním na burze se zabývám od roku 2005. Specializuji se na výpisy opcí na akcie a na indexové ETF. Preferuji časově nenáročné strategie s vysokou pravděpodobností úspěchu.Důraz kladu na pochopení trhu, na fundamenty. Preferované opční strategie: naked put, put spread, Iron condor, strangle, covered call. Oblíbené podklady pro opční obchody: SPY, TNA, akcie z S+P indexu Styl: vypisování opcí a opčních strategií, příjmové (kreditní) strategie, vyhodnocení fundamentu a volatility. Od roku 2010 realizuji individuální tradingové konzultace pro zájemce o obchodování opcí.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.