Co nás čeká v kurzu? Podívej se na video v článku!

Vím, že pro hodně lidí to zní neuvěřitelně: Každý rok dosahujeme zisk přes 200 procent, a to s malým kapitálem a bez zbytečného rizika.

Od pondělí získáš všechny postupy a strategie, a to zcela zdarma.

  • Uvidíš, jak nastavíme platformu a grafy, a můžeš si všechno přímo trénovat na demo účtu.
  • Ukážeme si strategii průrazu bariéry, kde se umíme svézt na velkém pohybu.
  • Pak se naučíš vidět v trhu situace, kdy následujeme velký pohyb pomocí strategie průrazu, otestování a pokračování trendu.
  • Naučíš se jak si padesátinásobně zvýšit zisk, když budeme používat opce místo akcií.

Všechny strategie a postupy si spojíme dohromady, aby sis také uměl odnést 100% a více zisku ročně.
Uvidíš také přímé přenosy na Facebooku, kde obchodujeme pouze 1–2 hodiny denně, a také uvidíš pod pokličku našeho Discordu, kde s kolegy každý den obchodujeme v přímém přenosu.

14 dnů, které rozhodnou

Za dva týdny budeš umět víc, než umí 90 % lidí v této zemi. Naučíš se postupy, kterými si budeš schopný solidně vydělávat, a to natrvalo.

To máš před sebou v tomto kurzu, který ti teď dávám zdarma. Registruj si místo a pohlídej si, že ti přišel potvrzovací mail, a od pondělí si každý den hlídej v mailu novou lekci a sleduj pravidelná vysílání na mém Facebooku.

David Ševčík (Švéd)
Jsem opční obchodník od roku 2000. Dnes vedu skupinu 1.500 traderů na Discordu, ročně jdeme pro 200% a víc. K obchodování používám jednoduché strategie se statistickou výhodou: Momentum, následování velkých hráčů, breakout v kombinaci s technickou analýzou. S pokročilejšími kolegy sdílíme také obchody podle dark poolu, atd.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.