+300% v přímém přenosu, jdeme pro +400%

Přátelé, slavíme Den díkůvzdání, v USA je zavřená burza. A je čas si připomenout toto:
– v létě jsme dosáhli „třetí metu“, dosáhli jsme +300% zisku, v přímém přenosu, opčním tradingem. Všem vám gratuluji, protože tento výsledek je náš společný úspěch:

Teď už máme aktuálně dokonce +368%.
Jak vidíte na screenu, vydělali jsme +11.045 dolarů, čili 240.000 korun zisku.
Startovali jsme v lednu s účtem 3.000 dolarů, dnes tedy máme na našem účtu 3000+11045=14045 dolarů celkem:

V neděli poslední možnost být v partě

Další meta je +400%, a jdeme opět ve skupině pro výsledky. Kdo chcete být mezi námi, připomínám: V neděli udělám POSLEDNÍ VYSÍLÁNÍ A ZAVŘEME BRÁNU, protože máme 93% kapacity v naší partě obsazené.

Tady máte registraci na vysílání, a mrkněte se při registraci na přehledy výnosů – jsem rád, že skvělé výsledky máme v naší komunitě trvale.

Jak šel čas (a rostly výnosy v komunitě)

A pozor, to nejlepší je, že kolegové ve skupině dosahují i násobné zisky. Shrnul jsem to v druhé části tohoto krátkého videa:

Takže připomínám: Přístup do naší party bude v neděli uzavřen, poslední možnost přidat se máte na tomto online nedělním vysílání. Jdeme pro dalších +100% společně, do konce roku bych rád viděl 400% – a jak vidíte z videa (výše), lze z trhů „vyždímat“ daleko víc 🙂

God bless!

David

David Ševčík (Švéd)
Jsem soukromý opční obchodník od roku 2000...k obchodování používám mnoho věcí "za zrcadlem" jako Darkpool, opční Open Interest, vzájemné vztahy aktiv, ekonomické analýzy F.R.E.D, analýzy Market Breadths, COT analýzy, fundamentální výstupy z FED, ECB, BoJ, BoE, prvky Market profile, a technické analýzy. Jsem členem několika traderských skupin od Indie, přes US až po GB a opírám se o jejich znalosti a zkušenosti. Jako týmový hráč vím, že sám nezmůžu nic. Svět se mění, zvlášť ten finanční, a já musím s ním...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.