Nestihli jste Ziskové akcie Complete? Je tu Basic !

Kup si podíl ve firmě

12 roků jsem chodil kolem firmy, kterou jsem chtěl vlastnit. Coca-Cola, megafirma kterou zná každý. V duchu jsem záviděl těm, komu taková firma patří. Panečku, to by bylo něco:  Být jejím majitelem, sbírat tučné příjmy z dividend. Mít balík akcií, které rostou.

Představte si, jaké by to bylo: Rodina by byla zabezpečená, peníze by se hrnuly z dividend, hodnota majetku by rostla. A to dokonce bez práce – vlastnit firmu neznamená v ní pracovat.

A ono to jde. Můžeme být vlastníky firem, jaké si jen zamaneme. A to s pár korunami v kapse!

A teď si představte, že vlastníte podíly ve 20ti firmách

Nebo ve 30ti, v padesáti, ve stovce firem…. Ano, jde to. Kupujeme si podíly, malé nebo velké. Kupujeme si totiž akcie firem. Stáváme se spolumajiteli firem. Dostáváme podíly ze zisku, aniž bychom v těchto firmách pracovali.

Tomu říkáme dividendy – podíly ze zisku. Americké firmy nám je vyplácejí každého čtvrt roku!

Jak najít zlatou slepici?

Jak víte, před 3 týdny odstartoval letošní ročník kurzu Ziskové akcie Complete.  Jsem opravdu nadšený, jak roste naše komunita investorů. Počet účastníků a absolventů kurzu již významně přesáhl hranici 1.000.

Věřím, že kurz Ziskové akcie Complete  opět  pomůže v cestě za vlastní finanční nezávislostí. V kurzu se učíme hledat podhodnocené akcie, učíme se budovat pasivní příjmy z dividend. Také si zde ukazujeme, jak hodnotíme kvalitu firem.

Tohle jsou výsledky, které jsme dosáhli

Fakta hovoří jasnou řečí: akcie firem rostou. Takhle vypadají některé akcie z našeho portfolia:

Zisk 46%, 16%, 43% atd ….

  • J&J: +46 % + 5,5 % dividendy
  • ExxonMobil: +10 % + 7 % dividendy
  • Coca Cola: +16 % + 7 % dividendy
  • VISA: +43% + 1% dividendy
  • Monster Beverages: +16 %

Pro ty z vás, kteří jste vstup do kurzu nestihli, nabízím vstup alespoň do kurzu Ziskové akcie Basic. Co se týče rozsahu, je Basic verze zhruba poloviční, ale přesto obsahuje základní lekce nezbytné pro získání základních znalostí a dovedností pro orientaci v hospodaření společností a principech jejich analýzy.

Až budeme otevírat čtvrtý ročník kurzu v Complete verzi, budete mít možnost přestoupit za velmi výhodných podmínek – stejně jako tomu bylo u dosavadních absolventů Basic verze. Přestup do Complete verze je z Basic verze za doplatek, nebudete tedy muset znovu kupovat celý kurz …

Tady je start k penězům

Kurz Ziskové akcie Basic vám dává plný přístup do diskuzního fóra, kde probíráme naše obchody. Hodnotíme zde firmy, dividendy, budujeme pasivní příjem.

Kurz Ziskové akcie Basic vás dostane mezi lidi, kteří těží z výsledků amerických firem pěkný balík peněz. Naučíte se vše potřebné, jak s pár korunami  získat pasivní příjem, jak zabezpečit vlastní rodinu i jak vybudovat skutečné bohatství, které budou užívat i vaši potomci.

Vstupenku mezi nás máte zde. Na viděnou v kurzu a v našem privátním fóru!

 

 

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů