Akcie: Proč je na světě málo milionářů? Lidé nedodržují tyto 4 body

Podle nedávné zprávy banky Credit Suisse je ve Spojených státech je nyní téměř 15,5 miliónu dolarových milionářů, což je přes 40 % všech na světě. Absolutní počet je velký nebo malý?

MALÝ, bohužel. Proč?

4 body, které vedou k úspěchu

Velmi málo lidí totiž dodržuje VŠECHNY 4 základní kroky:

  1. Pracuj / podnikej a vydělej peníze.
  2. Něco uspoř
  3. Úspory investuj
  4. Nech pracovat úroky z úroků

První bod dodržují prakticky všichni. Řada lidí má problém s druhým bodem. Množství lidí tvrdí, že na to nemají. Ale v minulém roce jsem v kurzu, co byl k dispozici zdarma, a v navazujících webinářích ukazoval, čeho lze dosáhnout s dvacetikorunou denně.

A když už se jim podaří zvládnout body 1 a 2, peníze pouze spoří, ale neinvestují. Nepřejdou tak ke třetímu bodu. Často z obavy, že akcie jsou rizikové, často z obavy, že by to nedokázali.

Jsou nebo nejsou rizikové?

Že jsou akcie velmi rizikové? Z krátkodobého pohledu se to tak může zdát. Z dlouhodobé perspektivy se ale vše jeví jinak. Schválně, najděte v grafu jeden z největších krachů akciových trhů v historii. Malá nápověda – je to ten malý zvýrazněný zobáček v roce 1987.

Aby se tuto obavu podařilo překovat, je zde kurz Ziskové Akcie Basic. Je zde proto, aby ukázal, jakým způsobem vybrat zajímavé investice, jak pracovat s rizikem a tak dále. Přece je škoda nepodílet na rozdělování peněz, vždyť globální společnosti ročně rozdělují mezi své akcionáře stamiliardy dolarů.

Poté zbývá jen ten poslední bod – vydržet, inkasované dividendy neprojíst, ale reinvestovat, nechat za sebe pracovat efekt „úroky z úroků“.

Ti, co tento čtvrtý bod nezvládnou, se ke své škodě zastaví těsně pod vrcholem. Tak vám mezi prsty proklouzne možnost zabezpečit vlastní rodinu i jak vybudovat skutečné bohatství, které budou užívat i vaši potomci.

Můj pohled na řadu zajímavých akcií najdete zde. Podzimní vyhodnocení, jak se jim vedlo, pak zde. 

Loňský důkaz: Komu se nelení, tomu se zelení

 

? Zbavte se obav, postupujte krok za krokem. Budujte vzdělání. Nezapomeňte, že je obrovský rozdíl něčemu opravdu rozumět, nebo jenom něco odpapouškovat.? Nenechte si prokloutnost mezi prsty podíl na rozdělovaných stamiliardách dolarů.

Zdarma si můžete stáhnout můj ebook a podívat se na moje postupy při vyhledávání těch nejlepších akcií světa:

EBOOK ZDARMA
ZISKOVÉ AKCIE: investujte profesionálně

  • – Růstové akcie
  • – Dividendové akcie
  • – Tajné informace
  • + „třešnička na dortu“

Ke stažení ZDE

 

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů