Kolik jsme už našetřili na důchod?

Je to týden, co jsem prezentoval zisky z akcií komentovaných zhruba před rokem na webu finakademie.  K tomu se ještě řada z vás zúčastnila našeho společného nedělního živého webináře.

Návod krok za krokem

Půjdeme ještě dál! Na neděli 10. září jsem připravil ještě jeden živý webinář. Tady vás naučím,  jak vybírám akcie do mého portoflia. A hlavně uvidíte zhodnocení našich akcií od podzimu 2015.

Přidejte se!

Zároveň na webináři dostanete možnost přidat se do letošního ročníku našeho kurzu Ziskové akcie Complete. Otevírám ho pouze jednou ročně! A samozřejmě na nedělním vysílání – jak je našim dobrým zvykem – dostanete plnou palbu obsahových a cenových bonusů.

Dva minulé ročníky kurzu absolvovalo již více než 700 účastníků. Frčíme na našem fóru, sdílíme postupy a návody. A hlavně už dostáváme pasivní příjmy, sledujeme jak roste hodnota našeho bohatství. V neděli se do našeho klubu můžete přidat!

Dva měsíce k bohatství

Nebude to trvat roky, ale jen 8 týdnů. Ano, cesta k bohatství bude trvat pouhé dva měsíce.

Naučíte se to, co umí bohatí. Budete umět budovat bohatství. Naučíte se budovat pasivní příjem.

V klidu, při práci. Žádné sezení u počítače, žádná raketová věda.

Začnete s pár korunami, (že stačí dvacka denně, jsme si ukázali před týdnem). Budete se zlepšovat, peníze budou přibývat. Zkuste si to představit: žádné obavy z hypotéky, úvěru atd. Zajistíte si klidnou budoucnost.

Tady jsou fakta

O tom bude nedělní webinář. O faktech – uvidíte, jak na to jdeme s více než 700 vašimi kolegy!

Budete budovat vlastní bohatství. Budete mít zdroje peněz, které po vás jednou převezmou vaše děti, vaši vnuci, pravnoučata. Přidáte se k těm více než 700 účastníkům minulých dvou ročníků, kteří již tyto informace mají a hojně ve svůj prospěch využívají.

Tady jsou výsledky společností, které jsem prezentoval už před dvěma lety:

  • J&J: +46 % + 5,5 % dividendy
  • ExxonMobil: +10 % + 7 % dividendy
  • Coca Cola: +16 % + 7 % dividendy
  • VISA: +43% + 1% dividendy
  • Monster Beverages: +16 %

Za tu dobu účastníci vydělali tolik, kolik za dva šestileté cykly stavebního spoření. Mnozí i více.

Tohle byl trhák

Co vím ze zpětných vazeb od účastníků, tak neoblíbenější investicí na úvod se stal nákup dividendové dvojkombinace ExxonMobil + Johnson & Johnson. Tito účastníci vydělali za dva roky téměř 35 procent.  Účastníci, co do této dvojkombinace akcií investovali necelých 20 tis, mají již cenu kurzu zpět. O vyšších investicích nemluvě.

Druhou nejoblíbenější investicí byl nákup samotné akcie Johnson & Johnson. Zde zhodnocení dosáhlo úrovně nad 50 %.

Třetí nejpočetnější skupina začala riskantnější Visou. Tito účastníci vydělali za 2 roky cca 45 procent.  U této investice stačilo pro dvouletou návratnost investovat do této akcie zhruba 15 tisíc korun.

V neděli to uvidíte „na vlastní oči“.

Tak vypadá pasivní příjem

Tohle účastníci milují asi nejvíc: Peníze se stále sypou na váš účet!

Už jenom samotné dividendy oblíbené dvojkombinace přináší účastníkům větší zhodnocení, než stavební spoření, penzijní připojištění nebo termínované vklady. Dividendy – to je přesně cesta k budování pasívního příjmu.

Řadě účastníků se cena kurzu zaplatila během několika málo měsíců.  Takovou návratnost nemívají ani tak oblíbené jazykové nebo počítačové kurzy apod.

Tady je cesta k bohatství!

V neděli to odpálíme. Uvidíte postupy, čísla, fakta. A umožním vám vstup do našeho klubu za extra podmínek.

ALE POZOR, pouze na nedělním živém webináři. Buďte u toho, urvěte si pro sebe maximum!

Přihláška na webinář je k dispozici zde.

 

Těším se na viděnou a na společnou cestu k bohatství!

Honza Dvořák

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *