Kdo se také veze na úspěchu Amazonu? Jeho dodavatelé.

Společnost Amazon asi není třeba představovat. Řada lidí se mě ptala na pohled na jeho akcie, zda mají koupit teď, nebo ještě vyčkat. Láká je růst ceny akcie. Názory na budoucí vývoj jejich ceny se velmi rozchází, stejně jako u celé skupiny FAANG společností.

Množství lidí zaujme růst Amazonu – tržeb, zisku, skutečnost, že majetek J. Bezose (zakladatele firmy) se dostal nad 100 miliard dolarů apod.

Co takhle nestarat se o Amazon, ale podívat se na akcie firmy, která se veze na úspěchu Amazonu, ale která je ve stínu?  Není nezbytně nutné upírat na proslulou značku, je třeba hledat investiční příležitost.  Když se nad tím zamyslíte, jsou věci, bez kterých se Amazon prostě neobejde.

Pohled na akcie jedné takové společnosti jsem připravil pro čtenáře mého Zpravodaje.

Ing. Jan Dvořák

 

? Budujte vzdělání. Nezapomeňte, že je obrovský rozdíl něčemu opravdu rozumět, nebo jenom něco odpapouškovat.? Nebo jen opsat P/E ze serveru.

Od toho je tady Kurz Ziskové akcie Basic, který vám dává plný přístup do diskuzního fóra, kde probíráme naše obchody. Hodnotíme zde firmy, dividendy, budujeme pasivní příjem.

Kurz Ziskové akcie Basic vás dostane mezi lidi, kteří těží z výsledků amerických firem pěkný balík peněz. Naučíte se vidět zmíněný rozdíl mezi GAAp a non-GAAP výsledka další věci. Naučíte se vše potřebné, jak s pár korunami  získat pasivní příjem, jak zabezpečit vlastní rodinu i jak vybudovat skutečné bohatství, které budou užívat i vaši potomci.

Zdarma si můžete stáhnout můj ebook a podívat se na moje postupy při vyhledávání těch nejlepších akcií světa:

EBOOK ZDARMA
ZISKOVÉ AKCIE: investujte profesionálně

  • – Růstové akcie
  • – Dividendové akcie
  • – Tajné informace
  • + „třešnička na dortu“

Ke stažení ZDE

 

 

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů