Čas předat žezlo …

Milí kolegové, investoři, přátelé,

po více jak desetiletí publikační činnosti nastal čas předat pomyslné žezlo. Důvod je jediný: Čas. Každý ho máme 24 hodin za den, ani o minutu více 🙂 Vážím si těch roků, které jsem s vámi strávil při vybírání těch nejlepších akcií. Sestavovali jsme společně portfolia, která vám dnes vynášejí příjemné pasivní příjmy.

Kurz zůstává

Více jak 600 z vás jste mými kolegy. Společně jsme prošli kurzem, krok za krokem jsme se naučili vybírat růstové a dividendové akcie. Naučili jsme se „dívat pod kameny“, číst finanční výkazy podniků.

S mnohými z vás se znám osobně, prakticky se všemi pak z našeho privátního Diskuzního fóra, které je součástí našeho Akciového kurzu.

To vše samozřejmě zůstává: Můj kurz zde na Finakademii zůstane a je vám nadále k dispozici. Samozřejmě zůstane také naše společné diskuzní fórum. Jen prostě už nebudu tak aktivní.

Samozřejmě vše pokračuje dál – investování, know-how atd.

Žezlo přebírá …

Dovolte, abych vám představil mého „nástupce“: Ing. Tomáš Walter, MSc. je akciový investor, který se „učil přímo u zdroje“. Tomáš se k investování dostal v USA, kde studoval a pracoval. Jeho životní cesta je ukázkou, jak se každý může vypracovat „od píky“. Dnes mnozí Ing. Waltera znáte z vrcholových manažerských pozic, které zastával v USA a v ČR, nyní jej poznáte také jako investora.

Tomáš vyznává růstovou a hodnotovou filosofii investování, stejně jako já. Je zastáncem konzervativního přístupu, dlouhodobého investování a především budování bohatství. Představí se vám v novém kurzu zdarma, který na uvítanou pro všechny zájemce připravil.

Kurz investování zdarma

Ing. Tomáš Walter ukáže svoje postupy v investování v bezplatném kurzu. To je sympatická otevřenost, ze které můžete načerpat zdarma nové poznatky a postupy. Kurz startuje již 14.5., je rozdělen do 10 lekcí. Přihlásit se můžete zde a od 14.5. pečlivě sledujte mail – budou vám chodit zdarma lekce.

Investování je výborný sport 21.století. Jsem rád, že předávám pomyslné žezlo do dobrých rukou.

Ing. Jan Dvořák

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů