Akcie: Máte? Start za 4 dny !

Už za 4 dny startuje třetí ročník tréninku od předního akciového odborníka, Ing. Jana Dvořáka.

Co bude obsahem? Jak trénink vypadá? Dozvíte se na nedělním startovním webináři :

Autor na startovním webináři v neděli 17.9. ve 20:00 ukáže obsah šestitýdenního tréninku. Celý kurz je rozdělen do 35 lekcí, formou krátkých videí. Účastníci tréninku k těmto lekcím získají trvalý přístup. Každý den bude uvolněno jedno nové video, kde krok za krokem studenti uvidí postupy Ing. Dvořáka při výběru kvalitních investic.

Součástí tréninku je také soukromé diskuzní fórum, kde se setkávají noví účastníci s účastníky z předchozích let. V tomto privátním fóru je také obsažena řada analýz, tipů, rad a postupů. Zatímco lekce kurzu jsou statické, diskuzní fórum je dynamické.

Pasivní příjem, důchod, bohatství

Motto letošního ročníku „Pasivní příjem, důchod, bohatství“ je výstižné. Absolventi tréninku získají kompletní know how pro tvorbu bohatství prostřednictvím nákupů podílů ve firmách – akcií. Důležitou složkou je získání nového pasivního příjmu z dividend, které firmy akcionářům – a tedy i absolventům tréninku – vyplácejí.

Každý absolvent si tak může vybudovat bohatství a pasivní příjem. Dividendy se vyplácejí každého čtvrt roku. Držení akcií není omezeno : zatímco smrtí člověka zaniká jeho důchod, příjem z dividend (a samozřejmě akcie firem) mohou dál užívat potomci.

Skutečné bohatství plyne z podílů v kvalitních firmách. Vlastnit podíl třeba v Coca-Cole, Tesle, Fordu, Exxonu, Johnson + Johnson .. to vše lze.

Není to jen pro bohaté

Investice, jak v tréninku účastníci uvidí, není nutně otázkou desítek tisíc. Začít lze i s pouhou dvacetikorunou denně – jak autor tréninku Ing. Dvořák ukázal, lze s 20 Kč dospět k majetku 5.000.000 korun, ale třeba i k 17.000.000 korun.

Tato forma tvorby bohatství není tedy pouze pro bohaté – koupit si můžeme třeba i jednu akcii, pak další. Začít lze s minimálním kapitálem. Vše je jen o trpělivosti a o rozumném konzervativním přístupu. A samozřejmě o kvalitním know-how, které absolventi tréninku získají.

V neděli naposled

Letošní ročník tréninku byl otevřen 10.9., vstup do kurzu bude uzavřen po nedělním webináři.

V neděli 17.9. ve 20:00 bude tedy poslední šance pro vstup do třetího ročníku investorského tréninku, který v ČR a SR absolvovalo již přes 700 lidí.

Registrujte se včas na poslední webinář a podívejte se, jak vypadá skutečná mapa k pokladu.

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů