Akcie: Nechtěl jsem to dát z ruky ….

Tuhle věc jsem nechtěl dát vůbec z ruky. Původně jsem o tom ani nechtěl psát nebo mluvit na webináři. Jenže stále se opakuje stejný dotaz, a tak jsem se dnes rozhodl, že udělám výjimku.  Aspoň pro některé z vás 🙂

Dnes zavíráme bránu, o půlnoci, definitivně. V pondělí totiž startuju letošní ročník Complete akciového kurzu. Kdo tedy nebude na palubě do dnešní půlnoci, zůstane stát stranou.

Nechtěl jsem to dát z ruky

Hodně dotazů přišlo k tématu, zda nebudu dělat nějaký report příležitostí a akciového portfolia. Ten už nějaký čas dělám, ale není veřejně dostupný. Nelze jej koupit ani objednat.

Vydávám report pro mé kolegy investory a především je to moje vlastní shrnutí mých myšlenek, názorů. Vybírám tipy na zajímavé akcie, hodnotím nastavení trhu atd. atd. V reportu také rekapituluju aktuální portfolio akcií, které s investory držíme.

Nechtěl jsem to dát z ruky. Nechci to letos prodávat. Ale udělám jednu výjimku – v letošním ročníku Complete kurzu dám tento report k dispozici účastníkům. Zdarma, do konce roku.

Dnes naposledy

Dnes ve 20:00 je poslední, v pořadí už třetí webinář. Přes 5.500 lidí prošlo letos mým kurzem finanční gramotnosti, který jsem dělal zdarma. Moc mne to bavilo a těšilo.

Před týdnem jsem pro zájemce otevřel vstup do letošního ročníku Complete akciového kurzu. Probírám zde vše krok za krokem. Od roku 2015 kurzem prošlo 700 lidí, letos zatím vstoupilo přes 200 nových zájemců.

Poslední letošní šance je dnes do půlnoci. Obsah kurzu + odpovědi na dotazy probereme v přímém přenosu, dnes ve 20:00 zde.

Zítra start

V pondělí startujeme letošní ročník Complete akciového kurzu. Půjdeme krok za krokem, v 35 lekcích. Jako bonus bude, jak jsem psal výše, můj report – který nelze nikde koupit ani jinak získat. Moc se těším, jak do toho letos společně šlápneme, v diskuzním fóru už čekají kolegové z minulých ročníků kurzu. Získáte nejen kompletní know-how, ale i nové kolegy a přátele.

Poslední webinář, poslední šance. Program a registraci na webinář máte zde. Večer na viděnou a zítra na vidnou v Complet akciovém kurzu!

Ing. Jan Dvořák

Jan Dvořák
Jan Dvořák
Jan Dvořák je uznávaný odborník na fundamentální analýzu akcií a globální makroekonomickou analýzu. Je zakladatelem portálu proinvestory.cz, který je v současné době jedinečným projektem na české scéně. Mezi jeho čtenáře patří investiční profesionálové z bankovních domů, soukromí obchodníci, ale i lidé, kteří teprve s investováním nebo obchodováním na finančních trzích začínají. Při investování na kapitálových trzích zaměřuje se na akcie středních firem, včetně komoditních.
Komentáře
 1. Filip K. napsal:

  Dobrý den,
  váš seminář mě velmi zajímal, vyplnil jsem si zájem o účast pod stránkou:

  http://investice.finakademie.cz/20170917-webinar/

  Přišlo jen několik dalších emailů co mě informují o tom, že se seminář blíží a rozhodně nemám zapomenout si rezervovat místo.

  Poslední email mluví ze 13.9. mluví o nedělním webináři.

  Čekal jsem tedy na email s přihlašovacími údaji, ale nikdy nedorazila další zpráva. Zkoušel jsem stránku navštívit i v pondělí od kdy měl kurz začít … vidím ovšem pouze stále možnost zadat email, nic dalšího.

  Jak je možné tedy váš kurz začít sledovat?

  Díky, Filip K.

  • Lenka Krautová Lenka Krautová napsal:

   Filipe to je prosté: V mailech byl vždy link s odkazem 🙂 Podívejte se prosím pozorně do mailů, jsou to modrá zvýrazněná slova. Když na tyto odkazy kliknete, rázem jste na vysílací stránce.
   Nicméně webinář již proběhl, dokonce i druhý a třetí. Od pondělí Honza rozjel kurz s lidmi, kteří se do kurzu přihlásili. Complete kurz jede, ale stále můžete využít kurz Basic (je kratší) zde: http://finakademie.cz/nabidka-kurzu/akcie-basic/

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů